Jak leczyć rwę kulszową i mrowienie?

Witam mam problem już od 3 miesięcy dwa kulszowa teraz mam silne mrowienie łydki i czasami zimna ćwiczą dziennie chodzą na basen miałam masaże co robić i jak dzwigam zagladm pas szeroki proszę o poradę czasami takie ślinę mrowienie już jestem zmęczona tym dziękuje

Lek. Michał Lenard

Niestety, przez internet niewiele mogę Pani pomóc. Sugeruję wizytę u neurologa, który zdecyduje o odpowiednim dla Pani leczeniu rwy kulszowej. Pozdrawiam!