Jak leczyć silny lęk przed śmiercią?

Obudziłam się znowu z lękiem że umieram lecze się ponad 20 lat na tą chorobę. Cały czas myślę o oddychaniu. Alkohol pomaga na chwilę leki też. Najlepiej się czuję jak jestem senna I idę spać. Psychoterapia mi nie pomogła. Wszystko narasta z każdym rokiem. Miałam wielu psychiatrów. 3 razy byłam w szpitalu psychiatrycznym. Boję się śmierci ale chyba bardziej życia z takimi problemami.

Witam!
Niech Pani nie rezygnuje, niech Pani szuka dalej odpowiedniego lekarza i metody leczenia. Wspomniała Pani, że alkohol i leki na "chwilę" pomagają, czyli działają przeciwlękowo. Jeżeli typowe działania farmakologiczne i psychoterapia nie przynoszą spodziewanych efektów, należy rozważyć inne metody leczenia, a nie "na siłę forsować "jedyne, sobie znane działania. Należy rozważyć interwencję neurochirurgiczną, wszczepienie stymulatorów lub "przezczaszkową stymulację magnetyczną", hipnozę, albo jeszcze inne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.