Jak leczyć taki ból głowy?
Dzień Dobry. Od 2 miesięcy borykam się z bólem głowy - codziennie boli mnie głowa gdy kładę się spać, ból wybudza mnie ze snu i trwa do rana potem mija. Zdarza się również, że boli mnie głowa w ciągu dnia.. dodatkowo zauważyłam , że mam zaburzenia równowagi. Po wizycie u neurologa - objaw romberga i mijania dodatni. W opisie rezonansu głowy wszystko w porządku. Gdzie szukać przyczyn tych dolegliwosci? Nadmieniam , że choruję na WZJG , insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy i PCOS.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Czy autyzm jest wyleczalny?
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.
Witam! Przedstawiony przez Panią obraz kliniczny, sugeruje zaburzenia nerwicowe. Napięciowy ból głowy może nie reagować na typowe środki p/bólowe. Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna. Być może rozwiąże to Pani problemy. Pozdrawiam W. Łuczkowski.
Dzień dobry
jako dietetyk muszę zapytać czy pilnuje Pani diety przy wymienionych schorzeniach, szczególnie przy insulinooporności i niedoczynności tarczycy. Tu dieta ma kluczowe znaczenie. Być może zjada Pani produkty o wysokim indeksie glikemicznym? Myślę, że warto prześledzić Pani jadłospis.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk
Blogi:
wp fitness
https://joanna-wasiluk.fitness.wp.pl/
Kafeteria.pl
https://joanna-wasiluk.kafeteria.pl/
Instagram:
https://www.instagram.com/joanna_dudziec_wasiluk/?hl=pl
ABC zdrowie
https://ranking.abczdrowie.pl/d/joanna-wasiluk-dudziec-dietetyk-warszawa-31668