Jak leczyć tego gronkowca u córki?

Witam. Od kilku lat leczę moją córkę na gronkowca złocistego opornego na antybiotyki. Ostatnio przez 9 miesięcy brała lek na bazie izotrotyniny, który bardzo osłabił jej organizm. Niestety nie udało się go pozbyć, a jest bardzo uciążliwy bo umieścił się w pachwinach w okolicach krocza powodując bolesne i zostawiające blizny ropnie. podobno są antybiotyki nowej generacji, które mogą go wyleczyć lecz nie są dostępne w aptekach. Lekarz nie może ich podobno przepisać a do szpitala nikt mi nie chce jej przyjąć. Co robić?

Takie zmiany mogą być wskazaniem do przyjęcia na oddział dermatologii, jeżeli stosowane dotychczas leczenie jest nieskuteczne. Wdraża się leczenie zgodnie z posiewem i antybiogramem. Proponuję udać się do kliniki dermatologii i zapisać córkę w pierwszy wolny termin do przyjęcia na oddział.