Jak leczyć wahania nastroju?

Witam Mam 20 lat i jakoś od 2 lat mam bardzo mocne wahania nastroju. Raz jestem szczęśliwa do granic możliwości, ale za chwilę nachodzą mnie bardzo mroczne myśli. Ciągle myślę o tym że chciałabym skoczyć z mostu i wszystko by się skończyło. Nic mnie w takie dni nie cieszy. Odczuwam tylko brak chęci do życia, brak motywacji na zmianę czegoś w swoim życiu. Często nic mi się nie chce. Mam wrażenie że nawet gdybym jednak zdecydowała się zabić i tak nikt by nie zauważył. Sama nie wiem co robić. Udać się do psychologa czy raczej do psychiatry??

Proszę po pierwsze nie zwlekać i zgłosić się po pomoc. Polecam wizyte u psychologa lub psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Pozdrawiam i trzymam kciuki