Jak leczyć wodobrzusze u młodej kobiety?

witam ostatnio strasznie bolał mnie pęcherz będąc na wizycie ginekologicznej lekarz stwierdził że mam zapalenie pecherza i cewki moczowej przepisał mi doxycyline i furagin ale zmartwilo mnie to że przy okazji stwierdził ze mam wodobrzusze powiedzial ze to stan zapalny i dlatego muszę brać antybiotyk.Pytanie moje czy ten stan zapalny moze byc spowodowany od pecherza czy cewki?Martwię się ponieważ msc temu mialam robione usg brzucha i nie bylo płynu w brzuchu.Mam co prawda na pęcherzykupęcherzyki dolcioeym polip o śr 5.5 mm ale obserwuje go co pół roku i jest bez zmian.Morfologie tez mialam robiona i on dwa tyg temu poza anemia wszystko było w porządku.Bardzo się boję czym to może być spowodowane .lecze się na hashimoto ,tezyct zkę i zespół jelita drazliwego.Prosze o pomoc czym to może być spowodowane i co mam dalej zrobic i gdzie udać?

Proszę zrobić testy na nietolerancje pokarmowe. Bardzo często przy źle funkcjonujących jelitach organizm zaczyna niektóre składniki pokarmowe traktować jak intruza i produkuje przeciwciała. Tworzy się stan zapalny w różnych miejscach w organizmie. Dieta eliminacyjna oraz dobre probiotyki (najlepiej wieloszczepowe) powinny pomóc. Po więcej informacji zapraszam na stronę www.navita.pl