Jak leczyć zapalenie mieszków włosowych po wewnętrznej stronie ud?

Od paru tygodni mecze sie z zapaleniem mieszkow na wewnetrznej stronie ud , przerzucilo sie na pecherz i teraz leci w gore na brzuch, co mam kupic zeby tego cholerstwa sie pozbyc? Do lekarza nie mam jak pojsc dlatego prosze o konkretny specyfik na to, dodam jeszcze ze pare dni po tym jak sie pojawilo to zapalenie wyskoczyly mi podobne plamki na penisie i mosznie , drapalem to bo swedzialo i jakby takie grudki sie zrobili , nie smierdzi,nie wycieka nic z tego i nie da sie wycisnac tylko mocno swedzi i piecze , nie mam problemow z oddawaniem moczu ,żołądź jest caly i zdrowy tylko skora penisa nie. Blagam pomozcie

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę i przepisze odpowiednie leki.

Można również wykonać serię zabiegów mikrodermabrazji na daną okolice w odstępie co 2 tygodnie 1 zabieg.