Jak leczyć zapalenie rogówki?

U mojej córki6 lat stwierdzono po wielu wizytach herpetyczne zapalenie rogówki.Przyjmuje leki heviran 4x400mg wyraźnej poprawy nie widać.Lek przyjmuje od ok 3 tyg.Oko jest czerwone występuje też duży swiatłowstret.Caly czas jesteśmy pod kontrolą okulisty .Co robić?

Lek. Michał Lenard

Nic więcej nie trzeba robić, należy pozostawać w dalszym ciągu pod opieką okulisty i stosować się do jego zaleceń.