Jak mam interpretować swoje wyniki IgG i IgM?

Dzień dobry dwa dni temu robiłam badania IgG i IgM wyniki są następujące: IgG 1421 IgM 0,301 dzisiaj miałam mieć robione badania awidności, niestety w lab. przez pomyłkę zrobiono raz jescze IgG i IgM gdzie wyniki są następujące IgG 1315 IgM 0,309. Proszę o odp. , czy powinnam się martwić? dodam może , że jestem w 6 tyg. ciąży

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani, przeciwko jakiemu czynnikowi są skierowane owe przeciwciała, ani norm danego laboratorium. Musi Pani wykonać badania na awidność i z wynikiem udać się do lekarza w celu interpretacji.