Jak mam się pozbyć tych wszystkich objawów?

Witam, od marca czyli 7 miesiecy mam dziwne objawy i ciągle snuje sie po domu zmeczona, ospala.. dokladniej to od okresu zimowego zaczela mi pękać skuzowka w nosie i mialam z rana skrzeoy krwi tylko nie wiem czy to ma cos z tym wspolnego. Ogolnie mialam wtedy bardzo goraco w domu i ciezko bylo oddychac. Po uplywie czasu rano wstalam zmeczona i zestresowana bo wiedzialam ze bede jechala w dluga trase to oczywiście sprawilo, że sluzowka znowu krwawila ppniewaz cisnienie mi sie podnioslo w czasie jazdy i dostalam paniki, że zaraz zasne za kierownica. Zaczelam czuc ucisk w skroni i potylicy i zatkany nos. Pojechalam na pogotowie powiedzialam tylko i tym bolu glowy i dostalam leki na uspokojenie oczywiscie nie pomoglo mi to bo mialsm wrazenie, że ciezko mi sie oddycha . 3 tygodnie od lekarza do lekadza chodzilam to di neurologa to do rodzinnego i zrobilam tk glowy i rtg zatok i rtg kregow szyjnych i nic nie wyszlo powiedzieli, że mam.nerwice. Jednak stosowalam spray do nosa bo ciągle nos mi sie zatykal w nocy az wkoncu po 3 tygodniach przeszlo jak ręką odjal. Bylo dobrze 2 miesiace i znowu wrocilo to samo i trws juz 4 miesiace. Tym razem z jednej juz dziurki mi podkrwawia blona i czuje jakby mi puchlo. Mam nadwrazliwosc na zapachu bo jak coś mocnego powacham to czuje ze puchnie i podkrwawiw sluzowka. To jest malutko krwi czasami z gęsta wydzielina. Do tego ucisk jakby w srodku glowy gleboko . Do tego podniebienie mnie nie raz mniej nie raz bardziej boli. Flegma w gardle czesto i czasami z tymi drobinkami krwi z nosa . Bylam u 2 laryngologow i mowia żeby wysuszyc bo strup jest i to tyle. Morfologie mam prawidlowa, mocz tez i gazometrie . Czasami czuje tez ucisk w klatce tak jakby mi ta flegma z gardla tam sie osadzala ...

Na krwawienia polecam maść tranową do nosa (mało komfortowe ze względu na zapach, ale przynosi efekty). Co do innych objawów - rzeczywiście jestem skłonna postawić hipotezę, że cierpi Pani na pewien rodzaj nerwicy. Ataki paniki, odczucie napięcia i skoki ciśnienia to główne symptomy nerwicowe. Możliwe, że problemy natury psychologicznej znalazły u Pani ujście somatyczne (zmęczenie, krwotoki itd). Reasumując - polecam konsultację z psychologiem i podjęcie współpracy w celu przepracowania trudności emocjonalnych. Pozdrawiam