Jak mogę obliczyć dzień owulacji przy 24-dniowym cyklu?

Witam Serdecznie!
Mam 30 lat, moje trzy ostatnie cykle były 24-dniowe, 06.11.10 dostałam okres, 9 dnia cyklu (14.11.10) współżyłam i doszło do wytrysku, natomiast 13 dnia cyklu, czyli 18.11.10 również współżyłam, ale na dłuższy czas przed wytryskiem, partner założył prezerwatywę.
Moje pytanie brzmi: którego dnia było większe prawdopodobieństwo zapłodnienia (biorąc pod uwagę owulację), zważywszy, że przy stosunku 13 dnia cyklu mógł się z członka wydostać preejakulat? Stąd moje obawy.
Przepraszam jeśli opisałam wszystko zbyt chaotycznie, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi.
Pozdrawiam

Dzień dobry!
W przypadku cykli 24-dniowych najbardziej płodne dni przypadają pomiędzy 8 a 12 dniem cyklu.
Z poważaniem