Jak mogę pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Witam, Chciałabym zadać pytanie dot. redukcji tłuszczu, chciałabym się go w jak największym stopniu pozbyć, jednak zalezy mi na tym aby nie schudnąć. Stara się jeść odpowiednia ilość białka(2g na kg ciała), węglowodanów (4g na kg ciała) i tłuszczu, około 55 g czyli 1g na kg ciała. Zastanawiam się jaki powinnam mieć deficyt kaloryczny i czy w ogole powinnam go mieć, tak aby nie schudnąć tylko pozbyć się tłuszczu. Dziekuje za odpowiedz

Witam. ja bym sam tego nie robił tylko udał się do dietetyka. Orientacyjne - należy obliczyć swoje zapotrzebowanie i dopiero dobierać proporcje składników odżywczych. Niestety tutaj nie pomogę ponieważ jest za mało danych.
spoczynkowa przemiana materii:

655,1 + (9,563 × M) + (1,85 × W) − (4,676 × L)

M – masa ciała w kilogramach
W – wzrost w centymetrach
L – wiek w latach

Poziom aktywności fizycznej – PAL
Mało aktywny
1,30–1,40
Umiarkowanie aktywny
1,41–1,6
Bardzo aktywny
1,6,10–1,9

przy utrzymaniu wagi zostawiamy wynik, przy redukcji odejmujemy ok 200/300 kcal