Jak mogę wyjść z uzależnienia od Alproxu?

witam Panie doktorze cierpie na zaburzenia depresyjno lekowe .przez 3 lata przyjmuje lek alprox w dawce 0,25 rano i 0,25 wieczorem niestety od jakiegos czasu moje zle samopoczucie uleglo zmianie coraz czesciej odczuwam symptomy depresji nie radze sobie z tym a moj lekarz tylko przepisuje mi leki i nic wiecej jak moge wyjsc z uzaleznienia od alproxu dziekuje za odpowiedz

Witam,
czy oprócz przyjmowania leków wdrożona jest jakaś psychoterapia? Jeżeli nie to doradzałabym wizytę u psychoterapeuty. Często samo przyjmowanie leków nie usuwa przyczyn występowania symptomów. Korzystne wyniki osiąga się łącząc leczenie farmakologiczne z terapią.
Pozdrawiam.