Jak można poprawić wyniki morfologii u sportowca?

Jak można poprawić wyniki morfologii u sportowca. Ze znanych mi sposobów stosuję B kompleks, B12, żelazo, wątróbka. Czy za stan idealny można uznać wartości Hemoglobiny, czerwonych krwinek pod górna granicę wartości referencyjnych?

Sugeruje jeszcze preparat L-argi. Fajna mieszanka largininy i innych witamin. 1 saszetka dziennie. Jeśli jest pan z Gdańska to można z naszego sklepiku na Narwickiej 11a. Lub gdzieś w internecie.