Jak należy leczyć cystę pod kolanem?
Mam cystę 5 na 8 cm pod lewym kolanem.Po 8 latach zrobiła się twarda lecz nie boli. Od pół roku zaczęło pobolewać i coś przeskakiwać w kolanie. Zdjęcie RTG wykazało jakieś zwyrodnienie i ortopeda zlecił artroskopię.Kolano i cała noga zrobiła się jakaś grubsza i wyraźnie się odróżnia od drugiej, a kolano często b.ciepłe. Czy przy artroskopii da się usunąć cystę i naprawić ew.pękniętą torebkę stawową?Kolano boli umiarkowanie /bez leków/.Mam 81 lat i b. się boję. Może lepiej odłożyć? Dzki.

KOBIETA, 81 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis wskazuje na stan zapalny, proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć