Jak ocenić ten opis EEG 29-latki?

Wiam, proszę o pomoc w interpretacji badania EEG. Czynność podstawowa prawidłowo zróżnicowwna przestrzennie, w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z rytmu alfa 9.5- 10.5 Hzo amplitudzie do 65uV oraz serii niskonapięciowego rytmu beta. R.z obecna. Na tym tle we wszystkich odprowadzeniach widoczne są nieliczne grupy fal 3.5-4.5 Hz o amplitudzie do 90uV, zmiang nieco liczniejsze w czasie Hw. Fs nie aktywuje EEG.

Witam! Proponuję powtórzyć badanie EEG na innym aparacie, być może ten "niewielki dodatek" fal wolnych jest tylko artefaktem biologicznym, np. "rejestracja czynności oddechowej". Powodzenia W. Łuczkowski.