Jak odbudować związek po przejściach?

Jak mogę odzyskać moją partnerkę. Problem w naszym związku pojawił się ponad dwa lata temu po urodzeniu się naszego drugiego dziecka. W tym momencie moja partnerka odsunęła mnie całkowicie od siebie a tym samym ja odsunąłem się od niej uciekając w świat telefonu. Tym samym zacząłem ją zaniedbywać i prawie w ogóle przestaliśmy ze sobą normalnie rozmawiać. Również od tamtego momentu w zasadzie jakiekolwiek zbliżenie pomiędzy nami miało miejsce jedynie raz na kilka miesięcy przez co zaczęła we mnie narastać frustracja aż w końcu zrobiłem jej o to awanturę. W międzyczasie dowiedziałem się że moja partnerka zaczęła flirtować przez telefon z innym mężczyznami. To było już dla mnie za wiele i kolejny raz zrobiłem jej awanturę. Niestety po tym wszystkim ona powiedziała że to już koniec bo straciłem jej zaufanie i że mnie już w ogóle nie kocha. Dopiero wówczas się obudziłem ale jak to ona powiedziała to już jest za późno i nie ma o co już walczyć bo straciłem ja i rodzinę. Nadmieniam że pomimo tego rozstania nadal mieszkamy razem lecz w osobnych pokojach. Czy jest w ogóle szansa na to aby odbudować taki związek ?

Trudno powiedzieć, co przyniesie przyszłość. Warto spróbować posklejać, co zostało. Proszę przypomnieć sobie początki relacji, gdy zależało wam na sobie. Gdy się Pan starał o miłość ukochanej. Zachęcam do psychoterapii pary lub indywidualnej, by przepracować wzajemne żale.2-latek jest w okresie buntu, pewnie da rodzicom nie tylko radosne chwile, ale będzie sprawdzać cierpliwość i granice. Może żona widząc, że rezygnuje Pan z awantur, a oferuje zrozumienie, empatię i wspracie, znowu zainteresuje się Panem.
Gdyby chciał Pan podjąć terapię on-line - zapraszam.
www.facebook.com/psychoterapiawewroclawiu
Pozdrawiam