Jak ograniczyć jedzenie niezdrowej żywności?

Witam! mam 22lat 160cm zwrostu i waze 75kg.Bardzo chciałabym schudnąć,ale niewiem jak mam się za to zabrać.Zjadam bardzo dużo i nie umię się z tym opanować! Zjadam słodycze,fasfoody itp.Bardzo Proszę o pomoc!!
22 LAT ponad rok temu

Witam,

Myślę, że warto wybrać się do specjalisty, który pomoże ustalić odpowiednio zbilansowany program żywieniowy.
Proszę pamiętać, że często w przypadku słodyczy, żywności typu fast food - "apetyt rośnie w miarę jedzenia"; poza tym jest to żywność wysokokaloryczna, wysokoprzetworzona, o dużej zawartości tłuszczu, cukru - co przyczynia się w efekcie końcowym do wzrostu masy ciała.