Jak pomóc chorej na raka i schizofrenię?

Mama bierze chemię-rak złośliwy piersi, ale też ma ostrą schizofrenię z napadami paniki i hiperwentylacja, pół roku temu była w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ miała próby samobójcze, przestała brać leki wyciszajace i nie może sobie poradzić bez leków, ale czuje się po nich niekomfortowo, odurzona i na wymioty i dla tego odrzuciła, ale czy może brać je, jak przyjmuje chemię? Jest w extremalnym stanie, cała się trzęsie, szczęka zębami, łapie powietrze jak ryba bez wody.

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety stan pani mamy jest zbyt poważny i skomplikowany żeby można było w ten sposób pani doradzić. Najlepiej skierować pytania do lekarzy prowadzących (onkologa i psychiatry).