Jak pomóc dziadkowi z oddawaniem moczu?

Witam. Moj dziadek 74 lata. Od dłuższego czasu miał problem z oddawaniem moczu. Aż w końcu zaczęła mu lecieć krew z członka. Obecnie przebywa w szpitalu od 3 tygodni na obecna chwilę wiem tyle ze jest to rak zlosliwy. W poniedziałek pobrali mu wycinek i teraz trzeba czekać 2 tyg. na wyniki. Ma założony cewnik do nerek i cewnik w czlonka który cały czas czyści go z krwi. Moje pytanie. Czy lekarze zrobili wszystko w tym kierunku aby polepszyć jego stan zdrowia, bo tylko kroplowki dostaje

Witam , myślę , że pacjent jest pod opieką specjalistów! Z tego , co Pan opisuje należy wnioskować , że wszystko , co w tej chwili można zrobić - zostało zrobione! z.żurawski