Jak pomóc koledze, który jest załamany po wypadku rodziców?

Pozanałam kolege i jego rodzice mieli wypadek i nie wo mam robic chce go jakos wesprzec ale juz nie wiem jak
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem po prostu powiedz mu, że jeśli chciałby z Tobą porozmawiać lub potrzebowałby pomocy, to może na Ciebie zawsze liczyć. Wydaje się, że jest to niewiele, jednak dla osoby, która boryka się z problemami, świadomość tego, że nie jest sama jest bardzo ważna.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Najbardziej pomocna byłaby po prostu obecność i komunikat, że może liczyć na Panią w razie potrzeby.

Życzę Pani tego, czego najbardziej potrzeba,
irena.mielnik.madej@gmail.com