Jak poprawić swoje życie seksualne?

Mam dziewczynę , kiedyś uprawiałem z nią dużo seksu. Teraz już może z 2 lata praktycznie w ogóle. Co za tym idzie , jak dojdzie do zbliżenia to po 3 , ze tak powiem wepchnięciach już dochodzę , jest to ode mnie silniejsze. Znacie jakieś leki lub coś co można kupić w aptece? Nie chce kupować z allegro bo nie wiadomo jak będzie. Dodam , ze kiedyś jak nasze życie seksualne było lepsze tez szybko dochodziłem ale mieściłem się w granicy 10 min około.

Dzień dobry!

Przy rzadkim, nieregularnym współżyciu jest dość naturalną, przewidywalną reakcją, że czas trwania stosunku będzie krótki, a kontrola nad momentem wytrysku niewielka. Dotyczy to szczególnie mężczyzn młodych. Taka sytuacja nie ma charakteru choroby/ zaburzenia, więc nie jest zasadne podejmowanie leczenia.

Jeśli sytuacja utrzymywałaby się przy regularnym współżyciu, mówilibyśmy o wytrysku przedwczesnym i wtedy jest możliwe podjęcie leczenia, które prowadzi lekarz seksuolog (farmakologiczne) i/ lub psycholog seksuolog/ psychoterapeuta (psychoterapia).

Leki dostępne są na receptę. Stosowanie suplementów diety jest wobec wytrysku przedwczesnego nieskuteczne i bezzasadne.

Pozdrawiam!