Jak poradzić sobie z długotrwałą depresją?

Depresja od ponad 7 lat, ciągłe złe myśli, bardzo głupie myśli które powinienem mieć gdzieś ale nie daje rady się temu przeciwstawić.

Witam
Proponuję skorzystać z pomocy specjalistów, lekarza psychiatry, psychologa lub psychoterapeuty. Niestety odpowiedź na portalu niewiele pomoże, bo jest to temat wielowątkowy i rozległy i jedynie rozbrojenie nieświadomych mechanizmów napędzających depresję pomoże przynieść oczekiwane efekty.
Pozdrawiam
Anna Szyda