Jak poradzić sobie z nadmiernym poceniem?

Od gimnazjum zaczęły się moje problemy z nadmierną potliwością. Gdy stosuję antyperspirant i jestem w domu wszystko jest w porządku. Jednak gdy wychodzę na dwór w czasie zimy dezodorant ze mnie spływa i strasznie sie pocę. Nie wiem, jaka może być tego przyczyna. Kiedyś miałam niedoczynność tarczycy i słyszałam, że to może być od tego. Jak poradzić sobie z nadmiernym poceniem?

Szanowna Pani, zalecam powtórzenie badania TSH. Najprawdopodobniej nadmierne pocenie jest wynikiem zaburzeń hormonalnych, dlatego też warto udać się do endokrynologa