Jak poradzić sobie z nawracającymi pryszczami na jądrach?

Witam, mam problem z prysZczami na jądrach, od kilku miesięcy pojawiają się w tym miejscu duże gule zapalne, które można wycisnąć oraz mniejsze kostki z białym czubkiem. Czym to może być spowodowane? Jak można temu zaradzić?

Szanowny Panie, proszę pamiętać o częstej higienie miejsc intymnych, warto użyć środków odkażających np octenispet. Może być wskazana wizyta u lekarza i antybiotykoterapia miejscowa. Pozdrawiam