Jak poradzić sobie z przeszłością mojej dziewczyny?

Mam na imię Piotr i jestem ze sporo młodszą ode mnie dziewczyną. Nie potrafię poradzić sobie z wiedzą w której posiadanie wszedłem w zasadzie przypadkiem: moja dziewczyna była kiedyś z inną kobietą. Była to miłość "internetowa" i jedna noc zbliżenia. Zanim związałem się z nią, ona informowała mnie że miała romans z jakimś tam chłopakiem przez internet i nic więcej. Prawdę wykryłem sam. Twierdzi, że nie szuka już tego typu zbliżeń i reszta naszego życia jest ok....ciężko mi...mam wrażenie niekiedy, że jestem tylko jakąś "wersją zastępczą" miłości. Dodam, że pożycie układa się wzorowo i...jestem jej pierwszym mężczyzną...pomóżcie mi, jak to wszystko upakować w głowie...cierpię.

Dzień Dobry Panie Piotrze,

Dziękuję Panu za zaufanie.

Zaprezentowany przez Pana temat postrzegam jako wielowątkowy.
Warto byłoby rozważyć przez Państwo terapię par albo sięgnąć po indywidualne wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne, co byłoby pomocne w poradzenie sobie z trudnym dla Pana wyzwaniem emocjonalnym.

Z życzeniami dla Państwa pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605