Jak poradzić sobie z zazdrością, która trwa 12 lat?

jak poradzić sobie z zazdrością wsteczną która trwa 12 lat i jest coraz gorzej Rozpada się rodzina Czy potrzebna jest pomoc specjalisty
ponad rok temu

Cóż, jeśli stan, o którym mowa trwa tyle lat i obecnie grozi rozpadem związku, dobrze byłoby skorzystać z pomocy psychologa.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam,
zawsze w sytuacjach, gdy pojawiające się sprawy z przeszłości rzutują na naszą teraźniejszość, warto udać się do specjalisty. Prawdopodobnie wewnętrzne konflikty i niepokoje w nieświadomy sposób ponownie zostały poruszone.
Powodzenia i wytrwałości!

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Czasami zazdrość przybiera formę patologiczną. W tedy osoba, która cierpi na taką przypadłość, nie potrzebuje żadnego powodu aby czuć zazdrość. Może to wynikać i najczęściej wynika z jej osobowości i aby sobie z tym poradzić potrzebna jest pomoc specjalisty. Najlepiej przeprowadzić psychoterapię.
Pozdrawiam
Agata Dusza