Jak postępować po złamaniu nogi?

Witam, spadłam ze schodów w zeszłym tygodniu i skreciłam kostke od razu wybrałam się do lekarzana ostry dyżur lekarz powiedział ze mam kupić orteze i moge normalnie chodzic a na noc ją zdejmować, ale po tygodniu było gorzej noga posiniała zrobiły sie krwiaki i do tego duża opuchlizna. pojechałam na ostry dyżur i wsadzili noge w gips na 3 tygodnie czy to dobrze? obrzęk z łydki zszedł i gips stał się luźny. czy nie lepiej bylo żebym poprostu nie chodziłam w ortezie? prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udac się do lekarxa ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie