Jak postępować ze złamanym paluchem?

Witam Zdjęto mi longete 6 marca miałam złamany paluch. Lekarz zalecił delikatne ćwiczenia. Prawdę mówiąc od razu zaczęłam chodzić i to dosyć dużo. W poniedziałek wstałam z bólem stopy pod wieczór spuchła. Byłam na ostrym dyżurze zrobili rtg wszystko ok. Dziś ból jest bardzo silny na wysokości 2 i 3 palca z przodu i z tyłu za palcami palce również bolą. Co robić? Czymś smarować? Pozdrawiam J

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecałbym oszczędzanie tej stopy przez 4 tygodnie. Proszę STOPNIOWO zwiększać aktywność. Pozdrawiam.