Jak powinna goić się skóra po laserze?

Witam jestem po laserowym usuwaniu blizny i tu moje pytanie. Ten zabieg był dwa miesiące temu i od dłuższego czasu nie widzę zmian w gojeniu się przebarwienia nie znika jest nadal ciemno czerwone. Czy nie za długo? Czy mogr kosmetologicznir sobie przyspieszyć gojenie lub zniwelować przebarwienia?

Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Zazwyczaj laseroterapia z powodu blizn jest dość agresywna, zmiana koloru okolicy poddanej zabiegowi jest normalna, jednak po 2 miesiącach powinien Pan widzieć stopniową poprawę.