Jak pozbyć się brodawek płaskich na twarzy?

Witam, byłam już na konsultacji u dermatologa i stwierdzono u mnie brodawkę płaską, jednak maść przypisana przez lekarza w niczym nie pomogła, a widzę, że małe grudki rozsiewają mi się po twarzy, co fatalnie obniża mi samoocenę.. Jak mogę się tego pozbyć? Bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Można zastosować elektrokoagulacją, zamrazanie ciekłym azotem oraz łyżeczkowanie. Warto pamiętać, że brodawki płaskie mają tendencję do nawrotów oraz samoistnego zankania po kilku latach.