Jak pozbyć się czarnych wągrów na nosie?

Jak pozbyć się czarnych kropeczek na nosie?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najskuteczniejszą bronią, w naszej walce z wągrami na nosie to przede wszystkim ziołowe napary. Ich działanie polega na: odetkaniu zapchanych porów, zdezynfekowaniu skóry oraz jednoczesnym jej oczyszczeniu.
Inny równie skuteczny sposób walki z tymi zmianami skórnymi to oczyszczające paski na nos. Są to specjalne plastry, które oczyszczają zatkane pory a także dezynfekują podrażnione miejsca na nosie. Można je otrzymać w dobrych sklepach kosmetycznych oraz w niektórych aptekach.