Jak pozbyć się tłuszczaka?

Co mogę zrobić żeby pozbyć się tłuszczaka? Jestem bardzo młoda osoba ,o średniej budowie ciała .informacji o gozkach o mal mnie nie powaliły na ziemię. Może powinna przejść na jakaś dietę ...czekam na odpowiedz

Witam należy zacząć od wizyty u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, lekarz obejrzy zmianę, może skierować na dodatkowe badania i zaleci usunięcie tłuszczaka. W zależności w jakiej okolicy się znajduje może być to lipoliza-rozpuszczanie lub wycięcie chirurgiczne.