Jak pozbyć się tłuszczyku z "trudnych" miejsc?

Mam 16 lat, 165cm wzrostu i ważę jakieś 60kg. Niestety tłuszcz odkłada mi się najbardziej w miejscach pod biustem i na plecach (dodam, że mam bardzo niewielki biust, niepełna miseczka A, przez co czuję się nieproporcjonalna). Czy są jakieś ćwiczenia, które pomogą mi wyeliminować i zapobiec odkładaniu się tłuszczu w tych miejscach, równocześnie nie powodując zmniejszenia mojego (i tak już niewielkiego) biustu?
16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Proponowałabym się zapisać na siłownię - tam pod okiem trenera na pewno uda Ci się wyszczuplić konkretne partie ciała. Jeśli nie masz czasu lub możliwości, by zapisać się na ćwiczenia to polecałabym ćwiczenia rąk - najlepiej trzymając w dłoniach ciężarki (lub dowolne ciężkie przedmioty) wykonywać ćwiczenia ramion - wymachy. Bardzo dobrym rowiązaniem byłby także basen i pływanie kraulem - to uaktywnia mięśnie, z którymi masz problem.