Jak pozbyć się ucisku głowy?

Witam id 10 dni mam ucisk gliwy glownie miedzy czescia czolowa a piootyliczna. Stres nasila uścisk. Sam ucisk jest po prostu uporczywy nie ciezki. Zadnych innych objawow nie mam. Co robić zeby przestało juz tak sciskac?

Zwykle większość dobrze umiejscowionych bólu głowy to efekt tzw punktów spustowych będących bezpośrednio skutkiem przewlekłego napięcia mięśni. Czasami mają one też tło naczyniowe - wtedy ból jest pulsujący. Potrzebna jest dokładna diagnoza różnicowa. Pozdrawiam