Jak poznać interesująca kobietę?

jak mam poznać fajną kobietę i rozpocząć wymarzony związek do końca października tego roku, taki mam termin, zastosowałem już wielokrotnie metodę różowej bańki, gruntowanie, medytację, otwarcie i zsynchronizowanie czakr, prawo przyciągania i dużo innej pracy (; (: (: (:, pozdrawiam

Być może odczuwa Pan zbyt dużą presję, traktuje to zadaniowo, zamiast po prostu otworzyć się na nowa relację, pozwolić sobie na spontaniczność i autentyczność w relacji. Zachęcam do spotkania z psychologiem i pracy nad sobą- przyjrzenia się swojej osobowości i zachowaniu. Zmiana pozwoli także na zmianę w relacjach.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza