Jak przebiega zabieg usunięcia migdałków?

Jak przebiega zabieg usunięcia migdalków i jak jest po zabiegu :)

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim należy skonsultować z laryngologiem, czy zabieg będzie przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, czy w narkozie. Możliwymi powikłaniami są: ból gardła, krwawienie, infekcja operowanego miejsca. Dolegliwości bólowe mogą utrzymywać się do kilku tygodni.