Jak radzić sobie z pierścieniami przy aparacie zębowym?

Witam, Mam założony aparat ortodontyczny na górny łuk. Założono mi także pierścienie na 6, 7 oraz siódemkę po drugiej stronie - jest to ostatni ząb, ponieważ nie mam ósemki i szóstki. Gdy leżę, ten pierścień wbija mi się bezpośrednio w policzek, ponieważ z nim graniczy. Nie mam żadnych otarć, po prostu czuję jakby metal wbijał mi się w twarz i mogę spać tylko na drugim boku. Co można z tym zrobić?

Proszę spróbować używać specjalnego wosku i pokrywać nim wystający element. Jeśli to nie pomoże - istnieją specjalne silikonowe osłony noszone na noc. Pozdrawiam