Jak radzić sobie ze wstrząsem anafilaktycznym na skutek zimna?

Witam, mam 22 lata i od około 3 lat borykam się z wstrząsami anafilaktycznymi wywołanymi zimnem. Wystąpiły one 3 razy, po raz pierwszy w kontakcie z woda morska w lecie 3 lata temu. Po tym incydencie zostaly mi przepisane leki (rupafinoraz enkorton) oraz adrenalina. Jednak kolejne 2 incydenty zdarzyły się kolejno po kąpieli w małym jeziorku oraz w kontakcie z dwszczem. Czym może być wywołana taka reakcja organizmu? Byłam badana u alergologa lecz wyniki nic nie pokazały

powinien Pan być zbadany na oddziale dermatologii akademii medycznej w Gdańsku. powinny być wykonane próby na pokrywką z zimna .

leki też powinny być ustalone przez dermatologa najlepiej ten rupafin codziennie