Jak rozumieć swój wynik MR głowy?

Dzień Dobry, Mam pytanie odnośnie wyniku MR Głowy Angio. MR Głowy prawidłowe, Angio - 2mm uwypuklenie ściany bocznej tętnicy szyjnej wewnętrznej prawej prawdopodobnie odchodzące naczynie, mniej prawdopodobny mikrotętniak do kontroli na aparacie 3T. Poza tym bez zmian naczyniowych. Badanie wykonane z powodu zaburzeń równowagi - zdarzyły się upadki (zdiagnozowano wypadnięcie błędnika), zawroty głowy, szumy uszne, wymioty. Przyjmuję betaserc, dodatkowo mam niedoczynność tarczycy (po jodowaniu) i chorobę tkanki łącznej (przyjmuje arechin). Wizytę u neurologa mam za miesiąc. Pozdrawiam

Najważniejszy wywiad, objawy, stan Pacjenta; Opis MRI GŁOWY
: " MR Głowy Angio. MR Głowy prawidłowe, Angio - 2mm uwypuklenie ściany bocznej tętnicy szyjnej wewnętrznej prawej prawdopodobnie odchodzące naczynie, mniej prawdopodobny mikrotętniak do kontroli na aparacie 3T. Poza tym bez zmian naczyniowych. " Jak Pani pisze " Badanie wykonane z powodu zaburzeń równowagi - zdarzyły się upadki (zdiagnozowano wypadnięcie błędnika), zawroty głowy, szumy uszne, wymioty. Przyjmuję betaserc, dodatkowo mam niedoczynność tarczycy (po jodowaniu) i chorobę tkanki łącznej (przyjmuje arechin). "
Konieczna pełna konsultacja, kompleksowa ocena stanu zdrowia.... Ważny stan Pacjenta, krążenie, wszystkie obciążenia chorobowe, wyniki badań, leki, stan krążenia, ciśnienie krwi, lipidy, badania przepływu i laboratoryjne . Jak wydolność tarczycy, jak kręgosłupa, stawy i sprawność ?? Ważny tryb życia,nastrój, sen... Opis i obraz MRI i ANGIO MR do omówienia z Lekarzem leczącym, zlecającym badanie . Pozdrawiam