Jak się pozbyć bólu, który pojawia się w okresie zimowym?

Witam. Mój problem polega na tym, że w okresie zimowym odczuwam dziwne bóle nóg i rąk. Ból jest taki jak po zdrętwieniu /scierpnięciu ale czuję go jakby w kościach. Ciężko mi go opisać. Gdy zaczyna mi być zimno to wtedy zaczynają mnie tak właśnie boleć nogi i ręce (kości). Ból utrzymuje się czasem nawet kilka dni. Jak się go pozbyć?

Witam.Wymaga to wykluczenia rzadkich chorób w przebiegu których dochodzi do zaburzeń krążenia krwi w obwodowych cześciach ciała pod wpływem niskiej temperatury(zespół Reynauda,choroba zimnych aglutynin,skleroderma itd.).Pewnie nic z tych rzeczy Pani nie ma,tylko taką nadwrazliwość na zimno,którą trzeba opanować ciepłymi rękawiczkami i butami,ale nie zaszkodziłoby sie pokazać lekarzowi.