Jak skutecznie doleczyć infekcję?

Jak się wyleczyć do końca? Od marca ciągle choruję. Miałam ostre zapalenie pęcherza i przepisany antybiotyk (Cipronex). Po tygodniu wszystko przeszło z pęcherza na gardło i oskrzela - kolejny antybiotyk (Duomox). Potem na chwilę wyzdrowiałam, ale zaraz z powrotem męczył mnie suchy kaszel - znów antybiotyk (Sumamed). Jestem tydzień po antybiotyku, ale wciąż dokucza mi jeszcze kaszel. Co powinnam zrobić?

W sytuacji nawracających infekcji może Pani mieć obniżoną odporność i osłabienie organizmu. Warto pamiętać, że leczenie infekcji to nie tylko przyjmowanie antybiotyku, ale pozostawanie w domu, w łóżku, odpoczynek. Warto przyjmować większe dawki witaminy C i D oraz stosować wartościową w składniki odżywcze dietę. Po leczeniu obowiązuje okres rekonwalescencji.