Jak skutecznie leczyć jaskrę młodzieńczą?

Mój syn (27l)jest leczony na jaskrę młodzieńczą. Przeszedł Trabekulektomie obu oczu .Niestety ciśnienie w oczach wciąż jest dużo za wysokie .W jednym oku widzi od 2tygodni przez mgłę.lekarze każą masować oko i włączyli ponownie krople Cosopt.To też nie pomaga .co robić?co można jeszcze zrobić żeby ratować oczy?

Witam.należy tam się udac gdzie się leczy.trabeculectomia pewnie jest niedrożna dlatego kazali masować gałki. Włączyć można Diuramid i więcej leków. Operacje przetokowe jaskry u młodych ludzi niestety nie działają latami.pozdrawiam serdecznie