Jak skutecznie leczyć półpasiec?

Noj mąż 61 l przeszedl bardzo ostra odmiane polpascca tulawia. Leczony Heviran.Amizepin200 2×1 .p. Bólowe poltram,cetonal ,nimesil.skora jest juz czysta tylko blizny rozlegle. Leczony ju 4 tydzien. Bardzo cierpi z powodu bolo nawet Peralgin w zastrzyku nie przyniosl ulgi . praktycznie lezy w lozku gdyz wtedy mniej boli jak sie nie porusza .czy mozna jakos pomoc czy wykonac jakies badania a moze jest jeszcze inna przyczyna tak silnego bolu

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bóle po połpaśccu mogą się utrzymywać nawet kilka miesięcy, wskazana kontrola u lekarza i modyfikacja leczenia przeciwbólowego.
Pozdrawiam