Jak sprawić, by dziecko przesypiało całą noc?

Witam -mój synek 4 miesięczny zasypia po jedzeniu ok 22 i po przespaniu ok 40 min zaczyna piskolić, płakać nie otwiera oczków i tak co 10 , 15 min trzeba do niego wstać!! Nocki mamy zarwane, nawet gdy weźniemy go do swojego łóżka sytuacja niewiele się zmienia. je dwa razy w nocy ale między posiłkami katastrofa. Od kilku tygodni ulewa po zwiększonej dawce mleka. Nie wiemy co robić, żeby się przespać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, który oceni czy zachowanie dziecka nie jest spowodowane chorobą.