Jak stosować lek Nobaxin?

Witam.od lekarza ginekologa dostalam lek nobaxin,500mg,tabletki powlekane(3szt.)kazal stosowac na noc dopochwowo i mam takie pytanie.czy moze pomylil sie bo w ulotce jest stosowanie doustne.dziekuje za odp.

Lek. Michał Lenard

Ten preparat stosuje się doustnie, sugeruję skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia jaki lek i jaką drogą ma Pani przyjmować. Pozdrawiam!