Jak stosować preparat Rigewidon?

dzien dobry mam pytanie mam tabletki rigewidon prosze mi powiedziec jak je mam brac?

Piotr Pilarski

Pierwszą tabletkę powinna Pani przyjąć w pierwszy dzień cyklu czyli w dniu w którym rozpoczyna się krwawienie. Następnie po 21 dniach następuje przerwa 7 dniowa podczas której nie przyjmuje Pani tabletek. Po przerwie rozpoczyna Pani kolejne opakowanie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od tego z jakiego powodu ma Pani przepisane tabletki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.