Jak stosować Procterisan H?

W zwiazku ze swedzeniem odbytu stosuje masc prosterisan h, w okolice odbytu. Juz po zastosowaniu w ulotce przeczytalam,ze nie nalezy jej wogole stosowac przy zapaleniu ust. Nietety juz jestcpo fakcie. Mogecwiec wiedziec po co taka informacja zostala umieszczona w ulotce i czy mi cos,grozi?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć