Jak stosować Propranolol?

Witam mam pytanie odnośnie leku Propranolol WZF czy trzeba go brać za każdym razem w tym samym czasie o tej samej porze, czy można brać je nie w tych samych godzinach co codziennie? Czy lepiej te leki brać codziennie o tej samej porze? Dziękuje

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej przyjmować ten lek mniej więcej o tej samej porze, wtedy mniejsze jest prawdopodobieństwo, że Pani zapomni o leku. Nic się nie stanie, jak przyjmie Pani lek godzinę wcześniej, czy godzinę później, ale mimo wszystko dobrze jest wyrobić sobie "rutynę" w przyjmowaniu leku.