Jak szybko pozbyć się 23 kg?

Jestem 31-letnią kobietą. Prowadzę normalny, aktywny tryb życia, chodzony, mam lekką nadwagę. Stosowałam dietę proteinową. Nikt w mojej rodzinie nie jest otyły. Nie byłam u żadnego lekarza. Jadam nie za duże posiłki, bez żadnego smażenia, jem mało ziemniaków, zwykle 1 kotlet i jakaś surówka do tego, jadam o różnych godzinach, w weekendy podobnie. Piję dużo wody niegazowanej oraz herbaty nie słodzonej.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Proszę o podanie dokładnych danych:
masy ciała, wzrostu, stylu życia/odżywiania (przykładowy jadłospis) i ponowne zadanie pytania.

Pozdrawiam